Опис розділів
ПОЛІТИЧНИЙ ДІАЛОГ, НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА ТА ОБОРОНА
Положення розділу охоплюють питання діалогу і співробітництва з ЄС щодо внутрішніх реформ в Україні та питання зовнішньої політики, безпеки й оборони.
ЮСТИЦІЯ, СВОБОДА, БЕЗПЕКА, ПРАВА ЛЮДИНИ
Розділ містить широке коло завдань у сферах верховенства права і прав людини; юстиції та правосуддя; захисту персональних даних; боротьби з тероризмом, організованою злочинністю і корупцією; протидії відмиванню доходів; боротьби з незаконним обігом наркотиків; переміщення осіб, міграції, притулку та управління кордонами.
ТЕХНІЧНІ БАР’ЄРИ У ТОРГІВЛІ
Розділ стосується зобов’язань України у сферах технічного регулювання, стандартизації, ринкового нагляду та оцінки відповідності.
ПІДПРИЄМНИЦТВО
Розділ включає зобов’язання у сферах промисловості й підприємництва, заснування та діяльності компаній, корпоративного управління, бухгалтерського обліку й аудиту, конкуренції та державної допомоги, туризму та прозорості видобувних галузей.
ГРОМАДСЬКЕ ЗДОРОВ’Я
Розділ містить зобов’язання щодо реформування системи охорони здоров'я в Україні та наближення вітчизняного законодавства до права ЄС у сферах інфекційних хвороб, служб крові, трансплантації тканин і клітин та тютюну.
ОПОДАТКУВАННЯ
Розділ присвячений співробітництву та наближенню законодавства України до права ЄС у сфері непрямого оподаткування.
ЕНЕРГЕТИКА
Розділ стосується енергетичного сектору в цілому та його окремих галузей (вугілля, газ, нафта, електроенергія, ядерна енергетика), за виключенням питань енергоефективності.
ГУМАНІТАРНА ПОЛІТИКА
Розділ охоплює питання співробітництва у сферах культури, спорту, розвитку громадянського суспільства та аудіовізуальних послуг.
СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРТСВО
Розділ включає широке коло завдань щодо політики якості сільськогосподарської продукції, органічного фермерства, рибальства, стандартів торгівлі тваринами і рослинами, використання генетично модифікованих організмів.
ОСВІТА, НАВЧАННЯ ТА МОЛОДЬ
Розділ охоплює питання співробітництва у галузях освіти, навчання і молоді.
ФІНАНСОВИЙ СЕКТОР
Розділ охоплює банківську сферу, цінні папери та інститути спільного інвестування, страхові послуги, питання недержавного пенсійного забезпечення, обігу грошей, роботи платіжних систем, а також запобігання відмиванню доходів.
ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ
Розділ присвячений питанням реформування української системи публічних закупівель.
НАУКА, ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ, КОСМОС
Розділ охоплює співробітництво України та ЄС у сферах науки, досліджень та інновацій, трансферу технологій, космосу, інформаційного суспільства та телекомунікаційних послуг.
СТАТИСТИКА ТА ОБМІН ІНФОРМАЦІЄЮ
Розділ стосується поступового впровадження підходів і стандартів Європейського Союзу в українську систему статистичних спостережень.
ТРАНСПОРТ, ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА, ПОШТОВІ ТА КУР’ЄРСЬКІ ПОСЛУГИ
Розділ включає зобов’язання щодо транспортного сектору та транспортної інфраструктури загалом, окремих галузей транспорту (автомобільного, морського, внутрішнього водного, залізничного, авіаційного), а також поштових і кур’єрських послуг.
СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ
У розділі відображені завдання України в галузях трудових відносин, соціального захисту, здоров`я і безпеки праці, а також протидії дискримінації та забезпеченню гендерної рівності.
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ ФІНАНСАМИ
Розділ стосується співробітництва України та ЄС у сфері управління державними фінансами.
НАВКОЛИШНЄ ПРИРОДНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ТА ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ
Розділ містить широкий спектр завдань у сферах охорони природи, управління відходами та протидії промисловому забрудненню, збереження озонового шару, контролю за ГМО, а також щодо інтеграції екологічної політики у всі галузі.
МИТНІ ПИТАННЯ
Розділ стосується митних питань та питань сприяння торгівлі між Україною та ЄС.
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ЖКГ
Розділ містить зобов’язання щодо енергоефективності, житлово-комунального господарства, а також екодизайну та енергомаркування енергоспоживчих приладів.
САНІТАРНІ ТА ФІТОСАНІТАРНІ ЗАХОДИ
Розділ містить комплекс заходів щодо впровадження в Україні вимог ЄС до безпечності харчових продуктів, кормів, добрив, тварин, насіння та рослин, а також здійснення державного санітарного та фіто-санітарного контролю.
ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ
Розділ охоплює зобов’язання щодо основних вимог до безпечності нехарчових продуктів, а також впровадження механізмів захисту прав споживачів від небезпечної продукції та недобросовісних комерційних практик.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
Розділ включає питання інтелектуальної власності, зокрема захисту авторських і суміжних прав, промислової власності, географічних позначень, торговельних марок і винаходів.
ФІНАНСОВЕ СПІВРОБІТИЦТВО ТА БОРОТЬБА ІЗ ШАХРАЙСТВОМ
Розділ стосується налагодження співробітництва між Україною та ЄС із питань запобігання та боротьби з шахрайством, корупцією та іншою незаконною діяльністю з коштами міжнародної технічної допомоги